https://www.youtube.com/watch?v=zkHWNSZnyDQ&feature=youtu.be

O kancelarii

Nazywam się Adrian Zawisza i jestem radcą prawnym, a więc osobą profesjonalnie zajmującą się świadczeniem pomocy prawnej. Moim głównym zadaniem jest analiza Państwa problemów prawnych oraz znalezienie ich właściwego rozwiązania.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Odbyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, gdzie jestem również wpisany na listę radców prawnych (nr KT 4103). Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelariach radcowsko-adwokackich na terenie Gliwic i Knurowa oraz w Departamencie Prawnym jednego z największych banków w Polsce.

Działalność Kancelarii polega na świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. W zależności od Państwa potrzeb, nasza współpraca może przybrać charakter stałej obsługi lub jednorazowej pomocy prawnej. Do zakresu działalności Kancelarii należy między innymi udzielanie porad prawnych, sporządzanie dokumentów oraz reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej oraz wszelkimi innymi instytucjami.

Zaufali nam